24.07.2024
Navigace
· Kontakty
· Vznik sdružení
· Naše cíle
Prodej výrobků:
· BOCCIA a příslušenství
· ZÁVĚSNÝ KUŽELNÍK
Aktivity
· Besedy
· Denní centrum
· Chráněná dílna
Sociální služby
· Osobní asistence
· Nová Paka
· Hořice
Archiv
· Média o nás
· Fotogalerie
· 2011
· 2010
· 2009
· 2008
· 2007
· 2006
· videa 2008
· videa 2007
· videa 2006
Náhradní plnění
- stali jsme se plátci DPH
- velkoobchod
- náhradní plnění

více info: ZDE
Návštěvnost
2013-12-12 - Prezentace našeho sdružení a projektu DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK na Setkání managementu ŠKODA ve ŠKODA Muzeu

Ve čtvrtek 12. 12. 2013 jsme měli možnost přijet na pozvání do Mladé Boleslavi, kde se ve ŠKODA Muzeu konalo Setkání managementu ŠKODA.
Na tomto setkání jsme dostali možnost prodávat naše výrobky z chráněných dílen (keramiku a pedig) a prezentovat činnost našeho sdružení i projekt DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK.
Celá akce dopadla velice dobře. Velmi nás potěšil nejen zájem o naše výrobky, které jsme téměř vyprodali (tržba byla 8 520,- Kč), ale především pak o naší činnost – zvláště pak ze strany ředitelky ŠKODA Muzea paní Michaely Schaub, která si s námi povídala o problematice lidí s postižením, jejich sportovních aktivitách i o našem projektu a činnostech téměř po celou dobu prezentace. Tento nevšední zájem nás velice potěšil.
Kromě tržeb, neboť kupující často velmi štědře zaokrouhlovali cenu zboží směrem nahoru, jsme do sbírkové pokladničky vybrali na náš projekt DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK, krásných 4.771,- Kč. Tyto peníze byly vloženy na účet veřejné sbírky tohoto projektu a budou využity při jeho realizaci.
Děkujeme moc všem lidem, kteří se podíleli na našem pozvání a vytvoření příjemné atmosféry při prodeji a prezentaci, děkujeme všem účastníkům, kteří si naše výrobky zakoupili i za jejich pochvalu, kterou jsme vyřídili v naší chráněné dílně a děkujeme také všem, kteří podpořili náš projekt DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK. V dnešní těžké době je tato podpora o to cennější a je obrovským povzbuzením v naší práci. DÍKY.

FOTKY Z AKCE ZDE

Prosím přispějte...DĚKUJEME!!!

Vygenerované za: 0.02 sekund 1,920,522 návštěv