23.05.2024
Navigace
· Kontakty
· Vznik sdružení
· Naše cíle
Prodej výrobků:
· BOCCIA a příslušenství
· ZÁVĚSNÝ KUŽELNÍK
Aktivity
· Besedy
· Denní centrum
· Chráněná dílna
Sociální služby
· Osobní asistence
· Nová Paka
· Hořice
Archiv
· Média o nás
· Fotogalerie
· 2011
· 2010
· 2009
· 2008
· 2007
· 2006
· videa 2008
· videa 2007
· videa 2006
Náhradní plnění
- stali jsme se plátci DPH
- velkoobchod
- náhradní plnění

více info: ZDE
Návštěvnost
Prodej - boccia a příslušenství
Prodej: Boccia a příslušenství

Naše organizace vyrábí příslušenství k boccie a iBoccie (rampičky, tykadla, sady pro rozhodčí, atd.) a je výhradním distributorem boccia míčků a příslušenství dánské firmy Handi Life Sport v České republice.

Boccia míčky rozdělujeme do dvou základních kategorií. Boccia míčky pro venkovní hru: Boccia OUTDOOR, a boccia míčky pro hru halovou: Boccia INDOOR. Sada míčků boccii (outdoor i indoor) tvoří 6 červených míčků, 6 modrých míčků a 1 bílý míček (Jack).

Boccia míčky OUTDOOR

Míčky pro venkovní hru se nerozdělují do dalších podkategorií – jsou vyráběny v jedné kvalitě a provedení.

Boccia míčky INDOOR

Míčky pro hru v hale / tělocvičně se rozdělují do dalších kategorií podle kvality a tvrdosti.
Nabízíme nejkvalitnější Boccia míčky SUPERIOR (s garancí přísných kritérií rozměrů a váhy u všech oficiálních turnajů boccii a iBoccii) a méně kvalitní Boccia míčky TRAINING (bez garance správných rozměrů a váhy, které mohou obsahovat v jedné sadě různé tvrdosti míčků).
Boccia míčky SUPERIOR nabízíme v tvrdosti od tvrdších až po extra měkké: medium, medium sof, soft a extra soft.


Příslušenství k boccie
bychom mohli rozdělit na „kompenzační“ pomůcky pro sportovce: odhodové RAMPY a TYKADLA pro nejvíce handicapované, a na další vybavení: TAŠKY + KUFRY (obaly na sady míčků a rampiček) a SADY PRO ROZHODČÍ.

Příslušenství k boccie – RAMPY

Odhodové rampy jsou určeny pro sportovce, kteří nejsou schopni odhodit míček, nebo vyvinout dostatečnou sílu k hodu, která by jim umožnila obsáhnout celý kurt. Rampa se skládá z několika dílů - viz. ilustrační obrázek a popis ramp ZDE.
V základním provedení je Boccia RAMPA Standard (základna je z lamina a tělo nelze natáčet do různých směrů – musí se natáčet spolu se základnou). Další dvě provedení Boccia RAMPA Super 1 a Boccia RAMPA Super 2 se liší způsobem vertikálního ovládání těla rampy. Jednotlivé rozdíly a názorné ovládání rampiček naleznete v krátké prezentaci ZDE. Nejnovější je lehce ovladatelná rampička pro vrcholové sportovce Boccia RAMPA Super extra: kompletace rampičky ZDE.

Příslušenství k boccie – TYKADLO

Pomůcka na vypouštění míčku Boccia TYKADLO je určena pro sportovce, který není schopen vypustit míček po odhodové rampě rukou. Dle pravidel boccii musí mít poslední kontakt s míčkem hráč (ne jeho asistent, který dle instrukcí hráče ovládá rampičku). Někteří hráči drží pomůcku na vypouštění v ústech, ale tykadlo dává hráči větší komfort a umožňuje mu snadnější komunikaci s asistentem.

Příslušenství k boccie – TAŠKA + KUFRY

Boccia míčky TRAINING dodáváme v originálních pytlích, neboť nepotřebují větší péči (drobná deformace sportovcům nevadí). Boccia míčky SUPERIOR doporučujeme skladovat v kufrech, kde se míčky nedeformují. Proto jsou základní ceny uvedeny bez obalu = pouze v igelitových pytlích. Za nejnižší příplatek lze získat Originál boccia TAŠKU a za vyšší cenu pak Originál boccia KUFR s plastovými košíčky, nebo Hliníkový boccia KUFR s molitanovou výstelkou. Vyrábíme také BOX na boccia rampu – viz.: kompletace rampičky ZDE.

Příslušenství k boccie – SADA PRO ROZHODČÍ

SADA PRO ROZHODČÍ boccii
obsahuje dvě měrky na kratší a delší vzdálenost, ukazatel skóre a ukazatel (pálku), kterým rozhodčí signalizuje, který sportovec – tým má odhodit míček.
CENY Boccia příslušenství a více informací naleznete ZDE

S výběrem míčků (tvrdosti i kvality) a dalším vybavení na bocciu vám rád poradí Jan Pelikán nebo (v zastoupení) u Ladislava Kratiny. Více informací (včetně pravidel) o boccie se dozvíte ZDE a o iBoccie ZDE.

Jsme plátci DPH, ale vzhledem k tomu, že celý zisk z našeho maloobchodního prodeje věnujeme na veřejnou sbírku projektu DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK, účtujeme 0% DPH.
Pokud jste plátci DPH a chcete využít možnost vrácení DPH, případně nakoupené zboží využít jako náhradní plnění, informujte nás předem. V tom případě je možnost dodat vám naše výrobky přímo z výroby a další produkty z velkoobchodu s 21% DPH.
Dopravu řešíme individuálně.

Prosím přispějte...DĚKUJEME!!!

Vygenerované za: 0.05 sekund 1,886,068 návštěv