23.05.2024
Navigace
· Kontakty
· Vznik sdružení
· Naše cíle
Prodej výrobků:
· BOCCIA a příslušenství
· ZÁVĚSNÝ KUŽELNÍK
Aktivity
· Besedy
· Denní centrum
· Chráněná dílna
Sociální služby
· Osobní asistence
· Nová Paka
· Hořice
Archiv
· Média o nás
· Fotogalerie
· 2011
· 2010
· 2009
· 2008
· 2007
· 2006
· videa 2008
· videa 2007
· videa 2006
Náhradní plnění
- stali jsme se plátci DPH
- velkoobchod
- náhradní plnění

více info: ZDE
Návštěvnost
2018-01-01 - Rozšíření osobní asistence na Novopacku (navýšení denní kapacity služby)

Rozšíření kapacity sociální služby - osobní asistence na Novopacku

Terénní osobní asistenci na Novopacku poskytujeme již od roku 2007. Během let jsme kapacitu této sociální služby navýšili až na 18 klientů denně, což nám umožňovalo dlouhodobě se starat cca o 50 klientů / nesoběstačných lidí: seniorů a zdravotně postižených lidí včetně dětí. Za našimi klienty jezdíme do jejich domácností, kde jim poskytujeme osobní asistenci (pomáháme s úklidem, hygienou, chodem domácnosti, zajišťujeme dopravu k lékaři, na úřady, atd.). Díky této naší nepřetržité službě (terénní osobní asistenci poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně svátků) mohou na Novopacku i zcela nesoběstační lidé žít v domacím prostředí a nemusí využívat pobytovou (ústavní) péči v pečovatelských domovech, domech seniorů, atd. Kvalita jejich života zůstává zachována a nejsou tak izolovaní od rodiny a svých přátel. Naše služba také výrazně pomáhá pečujícím rodinám a přispívá tak k jejich rozhodnutí, že se postarají o nesoběstačného člena své rodiny.

V letošním roce jsme, z důvodů dlouhodobě neuspokojované poptávky, denní kapacitu služby na Novopacku navýšili od 1. 1. 2018 na 25 klientů, což nám nyní umožní postarat se v tomto regionu každý rok o cca 10 až 14 klientů více než nyní.

Tento projek „OSOBNÍ ASISTENCE – ROZŠÍŘENÍ KAPACITY“ je spolufinancován Evropskou unií – z Evropského sociální fondu, operační program Zaměstnanost.

Naší osobní asistenci také dlouhodobě významně podporuje Královéhradecký kraj, MPSV a Město Nová Paka. V malé míře také příspívá Obec Stará Paka  a čím dál významěji se do podpory zapojují také místní společnosti i soukromí dárci.

DĚKUJEME!!!

Video o naší osobní asistenci ZDE.

Leták ESF ZDE.


Prosím přispějte...DĚKUJEME!!!

Vygenerované za: 0.03 sekund 1,886,054 návštěv