19.06.2024
Navigace
· Kontakty
· Vznik sdružení
· Naše cíle
Prodej výrobků:
· BOCCIA a příslušenství
· ZÁVĚSNÝ KUŽELNÍK
Aktivity
· Besedy
· Denní centrum
· Chráněná dílna
Sociální služby
· Osobní asistence
· Nová Paka
· Hořice
Archiv
· Média o nás
· Fotogalerie
· 2011
· 2010
· 2009
· 2008
· 2007
· 2006
· videa 2008
· videa 2007
· videa 2006
Náhradní plnění
- stali jsme se plátci DPH
- velkoobchod
- náhradní plnění

více info: ZDE
Návštěvnost
2013-01-07 - Tréninky boccii, závěsného kuželníku, iBoocci a iKuželníku v roce 2013

Pondělní tréninky boccii, závěsného kuželníku, iBoccii a iKuželníku.



Přijďte se podívat a vyzkoušet si tyto
sportovní aktivity,
kde nezáleží
na vašem věku
ani zdravotním stavu
a objevte nové možnosti vašeho sportovního vyžití!!!




        Od začátku roku 2013 opět pořádáme každé pondělí (kromě státních svátků a akcí školy, které probíhají v tělocvičně) mezi 17:00 a 19:00 v tělocvičně ZŠ ve Staré Pace (pro mapu klikněte ZDE) pravidelné tréninky boccii, iBoccii, závěsného kuželníku a iKuželníku.

        Dvouhodinové tréninky těchto sportů, na které vás všechny srdečně zveme, probíhají souběžně. Dorazit můžete buď přímo na místo tréninku, nebo mezi 16:00 a 16:30 k Domovu mládeže v Nové Pace (mapa ZDE), odkud vám můžeme po domluvě zajistit odvoz na trénink. Pokud jste z Nové Paky či Staré Paky, nebo blízkého okolí, je možné vám zajistit dopravu též z domova.

        Trénink zastřešuje Asociace integrovaných sportů, o. s. a řídí jej školení trenéři. Dobrovolníci nám pomáhají v přípravě sportoviště, ve sběru kuželek a bocciových míčků a v asistenci při odhodu. Na trénincích též zajišťujeme individuální asistenci (jsme registrovaní poskytovatelé osobní asistence) školenými osobními asistenty.

        Trénuje se individuálně i týmově a tréninky jsou též otevřeny novým zájemcům o tyto sporty – máte možnost se zde s těmito sporty seznámit, vyzkoušet si je a v případě zájmu se zapojit do pravidelných tréninků. Pokud u boccii a závěsného kuželníku splníte zdravotní kritérium, můžete se zde začít připravovat na republikové i mezinárodní turnaje. U iBoccii a iKuželníku žádné zdravotní (ani věkové) kritérium není – můžete se mu na republikové úrovni začít věnovat ihned.

        Na našich trénincích se můžete potkat s vrcholovými sportovci výše uvedených sportů, kteří získali cenné trofeje po celém světě. Trénují zde např.: 3-násobný mistr ČR v boccie a účastník ME v Portugalsku Honza Pelikán, účastník MS v Rio De Janeiru, Světovém poháru ve Vancouveru a bronzový medailista v boccie z paralympiády v Pekingu Ladislav Kratina, dvojnásobná mistryně ČR v závěs. kuželníku Lída Marková a další sportovci iBoccii a iKuželníku, kteří se umisťují na nejvyšších příčkách celkového žebříčku v ČR. V přátelské atmosféře zde můžete čerpat z jejich zkušeností, které nasbírali na mezinárodních soutěžích.

        Pokud se chcete přijít podívat, můžete dorazit na kterýkoliv trénink bez ohlášení. Pokud si budete chtít jednotlivé sporty vyzkoušet, případně budete potřebovat zajistit dopravu či asistenci, pak prosím předem kontaktujte vedoucího tréninků Honzu Pelikána a domluvte si s ním podrobnosti.


Prosím přispějte...



DĚKUJEME!!!

Vygenerované za: 0.08 sekund 1,904,727 návštěv