23.06.2024
Navigace
· Kontakty
· Vznik sdružení
· Naše cíle
Prodej výrobků:
· BOCCIA a příslušenství
· ZÁVĚSNÝ KUŽELNÍK
Aktivity
· Besedy
· Denní centrum
· Chráněná dílna
Sociální služby
· Osobní asistence
· Nová Paka
· Hořice
Archiv
· Média o nás
· Fotogalerie
· 2011
· 2010
· 2009
· 2008
· 2007
· 2006
· videa 2008
· videa 2007
· videa 2006
Náhradní plnění
- stali jsme se plátci DPH
- velkoobchod
- náhradní plnění

více info: ZDE
Návštěvnost
2011-11-26 - Dva adventní trhy za jeden víkend
Dva adventní trhy za jeden víkend…
V závěru roku jsme se zúčastnili dvou adventních jarmarků, které jsme si vybrali z přehršle předvánočních jarmarků konaných v okolí.

Prvním z nich byl adventní jarmark konaný v DDM Stonožka v Nové Pace ve dnech 25. a 26. 11., kterého jsme se zúčastnili v pátek 25. 11. i my. Nabízený sortiment byl pestrý: od vánočních perníčků, adventních svícnů, vánočních ozdob, pletených čepic, malovaných oděvů, textilních kabel, bižutérie, malovaného hedvábí, výrobky z pedigu až po keramiku a rozličné drobnosti. Z občerstvení jste si mohli dopřát domácí výborné bramboráčky, zelňačku a jablečný štrúdl.
Návštěvníci mohli u stánku naší chráněné dílny shlédnout a vybírat si z našeho obvyklého sortimentu rukodělných výrobků: od dětských hrníčků zdobených zvířátky přes hrnky na čaj a kafe až po tupláky a hrnce na květináče, přes misky, svícínky, keramické knoflíky a zvířátka, přívěšky, malované hedvábí až po zvonečky a košíky z pedigu.
Atmosféra zde byla velmi přátelská a z trhu jsme odcházeli nadmíru spokojeni. Děkujeme moc za ochotu a vstřícnost a pozvání všem zaměstnancům DDM Stonožka a také Markétě Strouhalové za skvělou pomoc při prodeji našich originálních výrobků! Děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

FOTKY

A posledním z letošních trhů, který naše chráněná dílna navštívila 26. 11. 2011, byl adventní jarmark v Košťálově spojený s rozsvícením vánočního stromku a podvečerním ohňostrojem. Návštěvníci si mohli ochutnat ovar, tlačenku, sejkory, čaj, či svařák a u stánků vybírat z vánočních ozdob, adventních svícnů, ručně pletených čepic, svícnů, kapsářů, bižuterie, šperků, výrobků z pedigu a rozličných výrobků žáků místní školy, zastavit se u kováře a to vše bylo podbarveno hudbou Táboranky.
Díky laskavému pozvání organizátorky, paní Daniely Pastorkové se jarmarku mohla poprvé zúčastnit i naše chráněná dílna a Košťálovským a návštěvníkům z blízkého okolí jsme tak mohli předvést naše originální rukodělné výrobky od keramiky přes malované hedvábí, výrobky z pedigu, přívěšky, čarodějnice až po krmítka pro ptáčky. Atmosféra byla úžasná a my jsme po skončení ohňostroje odjížděli sice vymrzlí, ale spokojení s naším prodejním úspěchem, přístupem organizátorů, skvělých lidí ochotných nám pomoci i fyzicky a přijetím návštěvníků. Moc děkujeme paní Pastorkové za pozvání a veškerou pomoc a ochotu a velmi rádi se vrátíme opět napřesrok!

FOTKY


Prosím přispějte...DĚKUJEME!!!

Vygenerované za: 0.13 sekund 1,907,707 návštěv