22.06.2024
Navigace
· Kontakty
· Vznik sdružení
· Naše cíle
Prodej výrobků:
· BOCCIA a příslušenství
· ZÁVĚSNÝ KUŽELNÍK
Aktivity
· Besedy
· Denní centrum
· Chráněná dílna
Sociální služby
· Osobní asistence
· Nová Paka
· Hořice
Archiv
· Média o nás
· Fotogalerie
· 2011
· 2010
· 2009
· 2008
· 2007
· 2006
· videa 2008
· videa 2007
· videa 2006
Náhradní plnění
- stali jsme se plátci DPH
- velkoobchod
- náhradní plnění

více info: ZDE
Návštěvnost
2011-10-03 - Marketingová studie Český ráj bez bariér - podpis smlouvy
Mapujeme bariérovost Českého ráje

V srpnu roku 2011 jsme se zúčastnili výběrového řízení na vypracování marketingové studie: Český ráj bez bariér, které jsme úspěšně vyhráli.
3. 10. 2011 jsme pak na tiskové konferenci slavnostně podepsali s paní starostkou Města Turnova a předsedkyní Sdružení Český ráj PhDr. Hanou Maierovou smlouvu.
Naše sdružení tak získalo nejen finančně významnou zakázku, ale také to pro nás bude velmi zajímavá práce. Přestože již některá místa máme díky našim aktivitám v tomto regionu zmapovaná, těšíme se na nové „objevy“, kam bychom i my mohli v budoucnu s našimi vozíčkáři ještě vyrazit.
Vedoucím tohoto projektu je náš nový zaměstnanec Jan Strcula, který již s mapováním bariér začal a v příštím roce mu s mapování tras, stravovacích, ubytovacích a turistických objektů a památek budou pomáhat naši další zaměstnanci z chráněné dílny a také členové našeho sdružení.
Od začátku k této „zakázce“, která je pro nás velkou výzvou, přistupujeme s velkou zodpovědností, neboť víme, že ucelené a přesné informace jsou především pro handicapované lidi ve výběru turistických cílů stěžejní, neboť mnoho bariér se dá překonat, pokud s tím člověk s omezenou hybností předem počítá. Věříme, že díky našim životním zkušenostem a spoluprácí s dalšími organizacemi vytvoříme hodnotnou databázi informací

Odkazy na články:


ČESKÝ RÁJ (oficiální stránky turistického regionu)

KRKONOŠSKÝ DENÍK

Česká asociace novinářů a publicistů cestovního ruchu

iDNES.cz/Liberecký kraj

GREENWAY Jizera

R1 GENUS

ALFABET.cz
Prosím přispějte...DĚKUJEME!!!

Vygenerované za: 0.03 sekund 1,907,691 návštěv