22.06.2024
Navigace
· Kontakty
· Vznik sdružení
· Naše cíle
Prodej výrobků:
· BOCCIA a příslušenství
· ZÁVĚSNÝ KUŽELNÍK
Aktivity
· Besedy
· Denní centrum
· Chráněná dílna
Sociální služby
· Osobní asistence
· Nová Paka
· Hořice
Archiv
· Média o nás
· Fotogalerie
· 2011
· 2010
· 2009
· 2008
· 2007
· 2006
· videa 2008
· videa 2007
· videa 2006
Náhradní plnění
- stali jsme se plátci DPH
- velkoobchod
- náhradní plnění

více info: ZDE
Návštěvnost
2011-08-20 - Kalenský vozík 2011 (POŽÁRNÍ ÚTOK TROCHU JINAK)

Kalenský vozík, aneb: POŽÁRNÍ ÚTOK TROCHU JINAK


V sobotu 20. 8. 2011 jsme se zúčastnili Kalenského vozíku, který pro naše sdružení a příznivce opět zorganizoval SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ DOLNÍ KALNÁ. Z této recese - požárního útoku na invalidních vozících se během času již stává tradiční soutěž, ve které se bojuje naplno a o každou vteřinu. Závodů se vždy účastní jak dospělí, tak děti, hendikepovaní i zcela zdraví. Všichni ale musí během svého závodu sedět na invalidním vozíku. Pro zdravé = „choďáky“ je to zajímavá zkušenost při které zjišťují, jak složitý může být pohyb vsedě a na druhou stranu také to, že člověk s hendikepem není žádné tabu, kterému je lepší se vyhýbat.
Letošní 3. ročník jsme si opět všichni a společně skvěle užili. Veškeré zázemí i hasičská technika byli vzorně připraveny. Soutěže se účastnilo 7 družstev a v duchu integrace byly oproti předchozím ročníkům všechny družstva „smíšené“ - v každém byli dva vozíčkáři, které si vedoucí týmů k sobě vylosovali. Počasí nám přálo a k příjemnému prožití dne nám kalenští hasiči tradičně přichystali pochoutky z udírny.
Při slavnostním vyhlášení vítězů předal starosta hasičů Marek Cerman našemu zástupci Janu Pelikánovi celý výtěžek z prodeje občerstvení z letošní kalenské kuželkiády ve výši 5.204,- Kč. Nejen samotný finanční dar, ale především perfektně zabezpečené zázem pro kuželkiádu si zaslouží ještě jedno poděkování.
Velice si vážíme vstřícnosti a ochoty především kalenských hasičů, ale i ostatních „kaleňáků“, kteří nám pomáhají. Všem děkujeme za čas a práci, kterou těmto akcím nezištně věnují. Dělají to srdečně, a jako kdyby to byla samozřejmost. Samozřejmost to není a proto ještě jednou: DÍKY. Cítíme se u vás, jako kdybychom byli „na domácí půdě“ a za ta léta víme, že jsme mezi svými – mezi přáteli. Díky za nádherné a přetrvávající zážitky.

FOTKY I

FOTKY II
Prosím přispějte...DĚKUJEME!!!

Vygenerované za: 0.03 sekund 1,907,680 návštěv