23.06.2024
Navigace
· Kontakty
· Vznik sdružení
· Naše cíle
Prodej výrobků:
· BOCCIA a příslušenství
· ZÁVĚSNÝ KUŽELNÍK
Aktivity
· Besedy
· Denní centrum
· Chráněná dílna
Sociální služby
· Osobní asistence
· Nová Paka
· Hořice
Archiv
· Média o nás
· Fotogalerie
· 2011
· 2010
· 2009
· 2008
· 2007
· 2006
· videa 2008
· videa 2007
· videa 2006
Náhradní plnění
- stali jsme se plátci DPH
- velkoobchod
- náhradní plnění

více info: ZDE
Návštěvnost
2011-05-26 - Výrobky SPB-ČR získaly ochrannou známku: Regionální produkt Český ráj      Ve čtvrtek 26. května 2011 jsme v chráněné dílně přivítali pracovníky informačních center Českého ráje a okolních regionů. Tato akce, která se uskutečnila pod patronací Sdružení Český ráj, byla završením naší úspěšné certifikace se získáním označení regionálního výrobce. Nyní mohou návštěvníci obchůdku v ul. Stanislava Suchardy v Nové Pace na našich výrobcích zaznamenat logo, které je součástí osvědčení (viz. níže).

      Certifikace uchazečů o značku „Regionální produkt Český ráj“ proběhla na přelomu února a března 2011. Tato registrovaná ochranná známka je místním výrobcům propůjčována při splnění přísných kritérií, která zohledňují především původ výrobku v regionu, originalitu, ekologickou šetrnost a podíl ruční práce. Naše chráněná dílna splnila certifikační kritéria, dosáhla potřebného počtu bodů při hodnocení certifikační komisí a tuto značku jsme obdrželi. Ochrannou známku můžeme využívat dva roky, poté je třeba certifikaci znovu obhájit.

      Informace o regionálních produktech Českého ráje a jejich certifikovaných výrobcích, mezi které nyní patří i naše sdružení, naleznete na www.regionalniprodukt.cz.

      Značka Regionální produkt Český ráj umožňuje spotřebitelům poznat, že se jedná o kvalitní a jedinečné dárkové, užitkové zboží a suvenýry. Zároveň je pro nás uznáním, že i lidé s handicapem dovedou odvést hodnotnou práci a zapojit se tak do běžného života.

Informace o značce „Regionální produkt Český ráj“ lze také nalézt na www.cesky-raj.info, nebo v obchůdku naší chráněné dílny.

hvOSVĚDČENÍ        KDE NÁS NAJDETE (mapa)

CHRÁNĚNÁ DÍLNA
Prosím přispějte...DĚKUJEME!!!

Vygenerované za: 0.09 sekund 1,907,742 návštěv