- náhradní plnění

více info: ZDE
Návštěvnost
2010-10-02 - III. kolo 1. ligy v iBoccie 2010
V sobotu 2. října 2010 proběhl v Nové Pace ve sportovní hale ZŠ Komenského turnaj III. kola 1. ligy v integrované boccie – (iBoccie). Všechny tři kola 1. ligy, kde je 16 nejlepších týmů z celé ČR, organizuje naše sdružení SPB – ČR pro Asociaci integrovaných sportů . Ani na tento turnaj nedorazilo všech 16 týmů. Tentokrát se nezúčastnilo družstvo „ Loupežníků“. V letošním ročníku byla odehrána v základní části tři ligová kola, která se všechny konala v Nové Pace. Nejúžasnějším na tomto turnaji bylo, jak všechny týmy napínavě sledovali celkové výsledky, neboť rozdíl bodového ohodnocení prvních pěti týmů po prvních dvou turnajích byl minimální a absolutním vítězem celé 1. ligy iBoccii 2010 se mohl stát kterýkoliv z těchto týmů. O celkovém vítězi 1. ligy iBoccii 2010 nakonec rozhodl až poslední = finálový zápas tohoto turnaje. Na pomyslný iBocciový trůn se dostali středočešští „PRAŽŠTÍ ORLI“ z Prahy. Na druhém místě se umístili „1.iBoccia Crew“ z Bečova nad Teplou. Třetí příčku obsadili „Amatéři“ z Liberce. Nevyhlašoval se však jen celkový výsledek 1. ligy, ale také výsledky III. kola 1. ligy iBoccii. Nejlépe si na tomto turnaji nakonec vedli „Pražští orli“, druhou pozici obsadili „1. Boccia Crew“ a třetí místo získal překvapivě tým „Žabovřesky“. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem podporovatelům a zúčastněným. Již nyní se těšíme na příští rok, kdy vedle 1. ligy iBoccii poběží nově i liga druhá. Věříme, že Asociace integrovaných sportů byla s naší organizací turnajů spokojena a většina prvoligových i druholigových turnajů zůstane v Nové Pace. DÍKY VŠEM.